حمل پلاکارد و تظاهرات عظیم مردم بحرین در حمایت و همبستگی با انقلاب اسلام ایران (بعد از پیروزی انقلاب)
هنگام پیروزی انقلاب اسلامی مطبوعات به تجلیل از رهبری آن پرداختند.
نماینده سازمان آزادی‌بخش بحرین طی یك مصاحبه پیرامون انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت ملت مسلمان بحرین از اوایل نهضت عملیات و تظاهرات بزرگ ملت مسلمان ایران ،‌علیه رژیم منحوس شاه را پیگیری میكردند و هر لحظه‌ در انتظار دریافت اخبار جدید از اوضاع داخلی ایران به سر می‌بردند.
 وی كه از روابط عمیق دو ملت مسلمان ایران و بحرین سخن می‌گفت اضافه كرد: تنها آرزوی ملت بحرین پیروزی انقلاب در ایران بود و اهمیت اخبار ایران به جایی رسید كه در بحرین هر كسی فكر میكرد این اخبار در داخل بحرین جریان دارد و به خود مردم بحرین مربوط است.
 بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، مردم بحرین با حمل پلاكارد تظاهرات عظیمی به حمایت و همبستگی با انقلاب اسلامی ایران بر پا كردن همبستگی و اتحاد مردم مسلمان بحرین با مردم مسلمان و انقلابی ایران به حدی بود كه سازمان آزادی بخش بحرین به عنوان نماینده همین مردم قبل از پیروزی با رهبران انقلابی ایران ارتباط داشته و همكاری می كرد.
(مطالعه متن کامل
+)

البته ناگفته نماند که رسانه های خبیث عربی در مواردی با فتوشاپ، قیام مردمی بحرین را شیعی یا ایرانی می نامند که آن را راحت سرکوب کنند. همین طور به اهداف پلیدشان در مورد ایران دست یابند. نمونه ای از این حماقتهای فتوشاپی را اینجا ببینید. (+)


 نسخه کم‌حجم موبایلی لجمن http://Lajman.ir/m
خبرمایه جهت اشتراک جدیدترین مطالب http://Lajman.ir/rss
لجمن: لبه جلویی منطقه نبرد